Tüm Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Mobil Gizlilik Politikası

Mobil Gizlilik Politikası

YUI Mobil Gizlilik Politikası

Yürürlük Tarihi: 23 Kasım 2021

Güncelleme: 23 Kasım 2021

YUI ve yan kuruluşları (“biz”, “bize”, “bizim”, “YUI”) gizliliğinizi korumayı taahhüt eder. İşbu Gizlilik Politikası (“Politika”), aşağıdaki hizmetleri, ürünleri ve ilgili mobil uygulamaları (topluca “Ürünler”) bireysel kullanımınız aracılığıyla işlediğimiz Kişisel Verilere ilişkin bilgi gizliliği ile bağlantılı uygulamalarımızı açıklamaktadır:

YUI Mobil Uygulaması

Ürünlerimizi kullanmadan önce lütfen işbu Politikayı dikkatlice okuyun ve Kişisel Verilerinizi nasıl kullandığımız, sakladığımız, paylaştığımız ve aktardığımız da dahil olmak üzere Kişisel Verilerinizi toplama, işleme amaçlarımızı ve uygulamalarımızı anlayın. Politikada ayrıca Kişisel Verilerinize erişim, güncelleme, silme veya koruma haklarınızı uygulamanın yollarını bulacaksınız.

Kişisel Verilerinizi kaydederek veya Ürünlerimizi kullanmaya başlayarak işbu Politikayı kabul ettiğinizde ve işbu Politikanın içeriğine açıkça itiraz etmediğinizde, işbu Politikayı tamamen anladığınızı ve kabul ettiğinizi dikkate alacağız. İşbu Politikayla ilgili sorularınız bulunması durumunda bizimle iletişime geçiniz:

Müşteri Hizmetleri: [email protected]

YUI tarafından desteklenen diğer markalı mobil uygulamalar için Müşterilerimiz, Ürünlerimiz aracılığıyla toplanan tüm Kişisel Verileri kontrol eder. Bilgileri, Müşterilerimizin yönetimi altında topluyoruz ve bu tür bilgilerin işlenmesi, Müşterilerimizin bizi görevlendirdiği hizmeti sağlama amacı ile sınırlı olacaktır. Müşterilerimizden birinin müşterisiyseniz ve hizmetimizi kullanan Müşterilerimizden birinin artık sizinle iletişime geçmesini istemiyorsanız, lütfen doğrudan etkileşimde bulunduğunuz Müşteri ile iletişime geçiniz.

Tanım

İşbu Politikada Kişisel Veriler, sadece söz konusu bilgilerden veya söz konusu bilgilerden ve ilgili kişiyle ilişkili erişime sahip olduğumuz diğer bilgilerden olmak üzere bir kişiyi tanımlamak veya bir kişinin faaliyetlerini yansıtmak için kullanılabilecek, üretilen, toplanan, kaydedilen ve/veya saklanan bilgiler anlamına gelir.

Hassas Kişisel Veriler, kişisel biyometrik bilgileri, iletişim kayıtlarını ve içeriklerini, sağlık bilgilerini, işlem bilgilerini ve kesin konum bilgilerini içerir. Sizden Hassas Kişisel Veriler topladığımızda, sizinle ilgili hassas kişisel verileri toplamadan önce rızanız için açık bir bildirim oluşturacağız.

Akıllı Cihazlar, akıllı ev aletleri, akıllı giyilebilir cihazlar, akıllı hava temizleme cihazları vb. dahil olmak üzere insan-makine arayüzüne ve kablosuz olarak bir ağa bağlanan verileri iletme yeteneğine sahip, donanım üreticileri tarafından üretilen veya üretilen bilgi işlem cihazlarını ifade eder.

Uygulamalar, YUI tarafından geliştirilen, son kullanıcılara Akıllı Cihazlar için uzaktan kontrol sağlayan ve tedarikçi IoT Platformuna bağlanma becerisine sahip mobil uygulamaları ifade eder.

Hangi Kişisel Verileri topluyoruz

Hizmetlerimizi size sunabilmemiz için, bu hizmetlerin size sunulmasında gerekli olan kişisel bilgileri sağlamanızı rica ederiz. Kişisel Verilerinizi vermezseniz, ürünlerimizi veya hizmetlerimizi size sunamayabiliriz.

1. Bize Gönüllü Olarak Sağladığınız Bilgiler

· Hesap veya Profil Verileri: Bizde bir hesap açtığınızda, adınızı ve e-mail adresiniz, telefon numaranız, kullanıcı adınız ve oturum açma bilgileriniz gibi iletişim bilgilerinizi toplayabiliriz. Ürünlerimizle etkileşiminiz sırasında, takma adınızı, profil resminizi, ülke kodunu, dil tercihinizi veya saat dilimi bilgilerinizi de hesabınızdan toplayabiliriz.

Ürünlere üçüncü şahıs hesabıyla giriş izni verirseniz, hızlı giriş için YUI hesabınıza bağlı olabilecek hesap bilgilerinizi (portre, takma ad, bölge, cinsiyet vb. gibi) ilgili üçüncü şahıstan alırız. Kişisel Verilerinizi işlerken, yürürlükteki veri koruma yasaları ve düzenlemelerinin yanı sıra, bu tür üçüncü şahıslarla kişisel bilgilerin paylaşılmasına ilişkin üzerinde anlaşmaya varılan sözleşmeler, politikalar veya belgelere uygunluğu sağlayacağız.

· Geri bildirim: Ürünlerimizdeki geri bildirim ve öneri özelliklerini kullanırken, sorunlarınızı gidermek ve cihaz arızalarını zamanında çözmek için e-mail adresinizi, cep telefonu numaranızı ve geri bildirim içeriğinizi toplayacağız.

· Ek işlevlere dayalı bilgiler: Optimize edilmiş kullanıcı deneyimleri ile size daha uygun ve daha kaliteli Hizmetler sunmak için, Uygulamada ek işlevlerin kullanılmasına izin vermeniz halinde belirli bilgileri toplayabilir ve kullanabiliriz. Bu tür bilgileri sağlamazsanız, Uygulamanın ve bağlı Akıllı Cihazların temel Hizmetlerini kullanmaya devam edebileceğinizi, ancak bu ek işlevlere dayalı belirli özelliklerin kullanılamayabileceğini lütfen unutmayınız. Bu ek işlevler şunları içerebilir:

1) Konum bilgilerine dayalı ek işlevler:

Mobil cihazınızdaki izin ayarları aracılığıyla konum tabanlı işlevleri etkinleştirdiğinizde, Akıllı Cihazlarınızla eşleştirme gibi bu işlevleri etkinleştirmek için konum bilgilerinizi toplayacağız ve işleyeceğiz. Ayrıca, robot temizleyici ve hava durumu hizmeti gibi belirli Akıllı Cihazları veya Hizmetleri kullandığınızda gerçek zamanlı kesin veya kesin olmayan coğrafi konumunuz hakkında bilgi toplayabiliriz.

2) Kameraya dayalı ek hizmetler:

Bir Akıllı Cihaz ile eşleştirme, video çekme vb. için kamera iznini açarak kodu taramak üzere kamerayı kullanabilirsiniz. Kamera iznini etkinleştirmeyi kabul etmiş olsanız bile, sadece kamerayı kodları taramak, video kaydı vb. için aktif olarak kullandığınızda bilgi alacağımızı lütfen unutmayınız.

3) Fotoğraf albümlerine dayalı resimlere/videolara erişmek ve bunları yüklemek için ek hizmetler (resim kitaplığı/video kitaplığı):

Avatar değiştirme, fotoğraflı kanıtlar sunarak cihaz kullanım sorunlarını bildirme gibi işlevleri gerçekleştirmek üzere fotoğraf albümü iznini açtıktan sonra fotoğraflarınızı / resimlerinizi / videolarınızı yüklemek için bu işlevi kullanabilirsiniz. Fotoğrafları ve diğer işlevleri kullandığınızda bu bilgileri tanımayacağız; ancak bir cihaz kullanım sorununu bildirdiğinizde, sorununuzu bulmak için yüklediğiniz fotoğrafları/resimleri kullanabiliriz.

4) Mikrofon tabanlı hizmetle ilgili ek hizmetler:

Mikrofon iznini açtıktan sonra video çekme, sesli asistanı uyandırma vb. gibi ses bilgilerini göndermek için mikrofonu kullanabilirsiniz. Bu işlevler için komutunuzu tanımak üzere ses bilgilerinizi toplayacağız. Mikrofon iznini etkinleştirmeyi kabul etmiş olsanız bile, Uygulamada mikrofonu gönüllü olarak etkinleştirdiğinizde yalnızca mikrofon aracılığıyla ses bilgilerini alacağımızı lütfen unutmayınız.

5) Depolama izinlerine dayalı ek hizmetler:

Amaç, depolama iznini kullanarak Uygulamanın kararlı bir şekilde çalışmasını sağlamaktır. Mobil cihazınızın belleğini okuma/yazma iznini verdikten veya belirttikten sonra, size bilgi yayınları gibi işlevleri sağlamak veya çökme günlüğünü lokal olarak kaydetmek için mobil cihazınızın deposundaki resimlere, dosyalara, kilitlenme günlüğü bilgilerine ve diğer gerekli bilgilere erişeceğiz.

Herhangi bir izni açarsanız, size ilgili Hizmetleri sağlamak için ilgili kişisel bilgileri toplamamıza ve kullanmamıza izin verdiğinizi lütfen unutmayınız. Herhangi bir izni kapattığınızda, bunu yetkilendirmenin iptali olarak kabul edeceğiz ve artık ilgili izinlere dayalı olarak Kişisel Veri toplamaya devam etmeyeceğiz ve ilgili işlevler sonlandırılabilir. Bununla birlikte izni kapatma kararınız, izninize dayalı olarak daha önceki bilgilerin toplanmasını ve kullanılmasını etkilemeyecektir.

2. Otomatik Olarak Topladığımız Bilgiler

· Cihaz Bilgileri: Ürünümüzle etkileşim kurduğunuzda, cihazlarınızın MAC adresi, IP adresi, kablosuz bağlantı bilgileri, işletim sistemi türü ve sürümü, uygulama sürüm numarası, anlık bildirim tanımlayıcısı, günlük dosyaları ve mobil ağ bilgileri gibi cihaz bilgilerini otomatik olarak topluyoruz.

· Kullanım Verileri: Sitelerimiz ve Hizmetlerimizle etkileşiminiz sırasında, ziyaretler, tıklamalar, indirmeler, gönderilen/alınan mesajlar ve Sitelerimizin ve Hizmetlerimizin diğer kullanımlarıyla ilgili kullanım verilerini otomatik olarak topluyoruz.

· Günlük Bilgileri: Uygulamamızı kullandığınızda sistem ve istisna günlüğü yüklenebilir.

Yalnızca Cihaz Bilgilerini veya Günlük Bilgilerini kullanarak belirli bir kişinin kimliğinin belirlenemeyeceğini unutmayınız. Ancak, bu tür kişisel olmayan bilgiler, diğer bilgilerle birlikte belirli bir kişiyi tanımlamak için kullanılabilirse, bu tür kişisel olmayan bilgiler Kişisel Veri olarak değerlendirilecektir. Onayınızı almadıkça veya veri koruma yasaları ve yönetmelikleri tarafından aksi belirtilmedikçe, bu tür kişisel olmayan bilgileri anonimleştirecek ve duyarsızlaştıracağız.

· Konum Bilgileri: Mobil cihazınızdaki izin ayarları aracılığıyla konum tabanlı işlevleri etkinleştirdiğinizde, Akıllı Cihazlarınızla eşleştirme gibi belirli işlevleri etkinleştirmek için konum bilgilerinizi toplayacağız ve işleyeceğiz.

Onayınıza bağlı olarak, Ürünlerde coğrafi sınırlama özelliğini etkinleştirdiğinizde, konum bilgileriniz oluşturulacak ve Google Haritalar hizmetleri ile paylaşılacaktır. Google’ın, daha fazla ayrıntı için Google Veri Koruma Şartlarına başvurabileceğiniz ilgili veri koruma önlemlerine sahip olduğunu unutmayınız: https://privacy.google.com/businesses/gdprservices/. Ürünlerdeki izin ayarlarını yöneterek konum bilgilerinizin bu tür kullanımını reddedebilirsiniz. Bu işlemin ardından, konum bilgilerinizi toplamayı ve kullanmayı bırakırız.

3. Akıllı Cihazlarla İlgili Bilgiler:

·Akıllı Cihazların Temel Bilgileri: Akıllı Cihazlarınızı Ürünlerimiz veya Hizmetlerimiz ile bağladığınızda, cihaz adı, cihaz kimliği, çevrimiçi durum, etkinleştirme süresi, donanım yazılımı sürümü ve yükseltme bilgileri gibi Akıllı Cihazlarınız hakkında temel bilgileri toplayabiliriz.

·Akıllı Cihazlar Tarafından Bildirilen Bilgiler: Ürünlerimize veya Hizmetlerimize bağlanmayı seçtiğiniz farklı Akıllı Cihazlara bağlı olarak, Akıllı Cihazlarınız tarafından bildirilen farklı bilgileri toplayabiliriz. Örneğin, robot süpürge tarafından elde edilen Çevre bilgileri.

Kişisel Verilerin işlenmesinin amaçları ve yasal dayanağı

Sizinle ilgili bilgileri işleme amacımız aşağıdaki gibidir:

· Size Hizmetler Sağlanması: Hesap ve profil verilerinizi, cihaz bilgilerinizi, kullanım verilerinizi, konum bilgilerinizi ve Akıllı Cihazla ilgili bilgileri, talep ettiğiniz veya satın aldığınız Ürün ve Hizmetleri size sağlamak için işleriz. Bu işlemenin yasal dayanağı, sizinle olan sözleşmemizi Kullanım Koşullarımıza göre uygulamaktır.

· Hizmetlerimizin İyileştirilmesi: Ürünlerimizin işlevlerini ve güvenliğini sağlamak, Ürünlerimizi ve Hizmetlerimizi geliştirmek ve iyileştirmek, operasyonlarımızın verimliliğini analiz etmek ve dolandırıcılığı veya uygunsuz kullanımları önlemek ve izlemek için cihaz bilgilerinizi, kullanım verilerinizi, konum bilgilerinizi ve Akıllı Cihazla ilgili bilgileri işleriz. Bu işlemenin yasal dayanağı, sizinle olan sözleşmemizi Kullanım Koşullarımıza göre uygulamaktır.

· Pazarlama Dışı İletişim: Kişisel Verilerinizi size Hizmetler, şartlar, koşullar ve politikalardaki değişiklikler ve/veya diğer idari bilgilerle ilgili önemli bilgileri göndermek için işleriz. Aynı zamanda, uyarı hizmetleri gibi satın aldığınız hizmetlerle ilgili bildirimler de göndeririz. Bu iletişimleri yönetmek için Uygulamadaki [Uygulama Bildirimi]’ni kontrol edebilirsiniz. Bildirimler işlevini devre dışı bırakmaya karar verdiğinizde, bilgilerinizi artık bu amaçla işlemeyeceğiz. Bu işlemenin yasal dayanağı, sizinle olan sözleşmemizi Kullanım Koşullarımıza göre uygulamaktır.

· Yasal Uyum: Kişisel Verilerinizi:

(a) yürürlükteki kanunlara ve yönetmeliklere uyum sağlamak;

(b) yasal sürece uymak;

(c) kamu ve hükümet yetkililerinden gelen taleplere yanıt vermek;

(d) şart ve koşullarımızı uygulamak;

(e) operasyonlarımızı, işimizi ve sistemlerimizi korumak;

(f) haklarımızı, gizliliğimizi, güvenliğimizi veya mülkiyetimizi ve/veya siz de dahil olmak üzere diğer kullanıcıların haklarını korumak için; ve

(g) mevcut çareleri takip etmemize veya maruz kalabileceğimiz zararları sınırlamamıza izin vermek için gerekli veya uygun olduğuna inandığımız şekilde işleyebiliriz

Kişisel verilerinizin işlenme amaçlarında herhangi bir değişiklik olması durumunda, söz konusu değişikliğin amacı ve Kişisel Verilerinizle ilgili sahip olabileceğiniz seçenekleri size e-mail ve/veya web sitemizde göze çarpan bir bildirim yoluyla bildireceğiz.

Kişisel Verileri Kimlerle Paylaşıyoruz?

YUI’da Kişisel Verileri yalnızca size anlattığımız şekillerde paylaşırız. Kişisel verilerinizi, aşağıda belirtilen alıcılarla paylaşabiliriz:

· Web sitesi barındırma, veri analizi, ödeme ve kredi kartı işleme, altyapı sağlama, IT hizmetleri, müşteri destek hizmeti, e-mail dağıtım hizmetleri ve bize hizmet sağlamalarına imkan veren diğer benzer hizmetler gibi bizim için işle ilgili belirli işlevleri yerine getiren üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımız.

· Size doğrudan veya dolaylı olarak Akıllı Cihazlarınızı ve/veya Sitelerimize ve Hizmetlerimize eriştiğiniz ve bunları kullandığınız ağ ve sistemleri sağlayan müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımız.

· Yeniden yapılanma, şirket birleşmesi, şirket satışı, ortak girişim, temlik, devir veya şirketimizin, varlıklarımızın veya hisselerimizin tamamının ya da bir kısmının diğer türlü elden çıkarılması durumunda (sınırlı kalmamak kaydıyla iflas ya da benzer işlemler dahil) bir iştirak veya bir diğer üçüncü şahıs. Böyle bir durumda, mülkiyetteki herhangi bir değişiklik, Kişisel Verilerinizin uyumsuz yeni kullanımları ve Kişisel Verilerinizle ilgili seçenekleriniz hakkında e-mail ve/veya web sitemizde göze çarpan bir bildirim yoluyla bilgilendirileceksiniz.

· Bu işlemin:

(a) yürürlükteki kanunlara ve yönetmeliklere uyum sağlamak;

(b) yasal sürece uymak;

(c) ikamet ettiğiniz ülke dışındaki kamu ve devlet yetkilileri de dahil olmak üzere, kamu ve devlet makamlarından gelen taleplere yanıt vermek;

(d) şart ve koşullarımızı uygulamak;

(e) operasyonlarımızı, işimizi ve sistemlerimizi korumak;

(f) haklarımızı, gizliliğimizi, güvenliğimizi veya mülkiyetimizi ve/veya siz de dahil olmak üzere diğer kullanıcıların haklarını korumak için; ve

(g) mevcut çareleri takip etmemize veya maruz kalabileceğimiz zararları sınırlamamıza izin vermek için gerekli veya uygun olduğuna inandığımız durumlarda.

· Düzenli ticari faaliyetlerde bulunmak amacıyla kurumsal ailemiz içindeki yan kuruluşlar veya iştirakler.

Yukarıda açıklanan üçüncü şahıslar dışında, üçüncü şahıslara sadece vereceğiniz rızayla.

Toplanan Bilgilerin Uluslararası Aktarımı

YUI, verilerin depolanmasıyla ilgili olarak ilgili yargı bölgelerinde geçerli veri yerelleştirme gereksinimlerine uyacaktır. Operasyonumuzu kolaylaştırmak için Kişisel Verilerinizi yaşadığınız yer dışındaki yargı bölgelerine aktarabilir, buralarda saklayabilir ve işleyebiliriz. Bu ülkelerdeki kanunlar, ikamet ettiğiniz ülkede yürürlükte olan kanunlardan farklı olabilir. Bunu yaptığımızda, aşağıdaki yaklaşımlardan birini veya birkaçını kullanarak bilgiler için yeterli düzeyde koruma sağlanmasını sağlayacağız:

GDPR Madde 46 uyarınca onaylanmış AB standart sözleşme maddeleri temelinde bir sözleşme. Daha fazla bilgi için https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/international-dimension-data-protection/standard-contractual-clauses-scc_en web sitesini ziyaret ediniz.

Aldığımız önlemler hakkında daha fazla ayrıntı istiyorsanız, işbu Gizlilik Politikasında açıklandığı şekilde doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel Verilerinize İlişkin Haklarınız

Kişisel Verilerinize ilişkin haklarınıza ve kontrolünüze saygı duyuyoruz. Haklarınızı aşağıdaki yöntemlerden herhangi biriyle kullanabilirsiniz:

Gizlilik ofisi e-mail adresi aracılığıyla: [email protected], veya

Uygulama içerisinde “Me 》Help & Feedback” bölümü altında yer alan Geri Bildirim aracılığıyla.

Herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor ve size 30 gün içinde yanıt vermeyi hedefleyeceğiz. Bize e-mail göndermeye karar verirseniz, talebinizde hangi bilgilerin değiştirilmesini istediğinizi, Kişisel Verilerinizin veritabanımızdan silinmesini isteyip istemediğinizi veya Kişisel Verilerinizin kullanımı ile ilgili olarak veritabanımıza hangi sınırlamaları koymak istediğinizi bize bildirin. Güvenlik nedeniyle talebinizle ilgili başka bir işlem yapmadan önce kimliğinizi doğrulamanızı isteyebileceğimizi lütfen unutmayınız.

Bizden:

· Sizinle ilgili işlediğimiz Kişisel Verilere erişim talebinde bulunabilirsiniz;

· Yanlış veya eksik Kişisel Verilerinizin düzeltmemizi talep edebilirsiniz;

· Kişisel Verilerinizin silinmesini talep edebilirsiniz;

· Kişisel Verilerinizin bir kısmını veya tamamını işlememiz konusunda geçici veya kalıcı olarak kısıtlama talep edebilirsiniz;

· Kişisel Verilerin, rızanıza veya sizinle bir sözleşmeye dayalı olarak işlediğimiz ve işlememizin otomatikleştirildiği durumlarda, size veya üçüncü bir tarafa aktarılmasını talep edebilirsiniz; ve

· Kullanımımızın sizin izninize veya meşru menfaatlerimize dayandığı durumlarda, hakkınızdaki Kişisel Verileri kullanımımızdan vazgeçebilirsiniz veya buna itiraz edebilirsiniz.

•Rızanın iptali: Verilerinizin gizliliğine ilişkin rızanızı iptal etme hakkınızı aşağıdaki yaklaşımlar aracılığıyla uygulamaya sokacağız:

1) Cihaz sistem ayarları aracılığıyla alınan gizlilik izinleri için konum, kamera, fotoğraf albümü (resim kitaplığı/video kitaplığı), mikrofon, Bluetooth ayarları, bildirimler ve diğer ilgili işlevler dahil olmak üzere cihaz izinleri değiştirilerek rızanız geri alınabilir;

2) Uygulama aracılığıyla Akıllı Cihazın bağlantısını kaldırılır ve Akıllı Cihazla ilgili bilgiler toplanmaz;

Rızanızı veya izninizi iptal ettiğinizde, size ürün veya hizmetleri uygun şekilde sağlamaya devam edemeyebiliriz. Ancak, rızanızı veya izninizi iptal etmeniz, iptalden önceki rızanıza dayalı olarak kişisel bilgilerin işlenmesini etkilemeyecektir.

Hesabın Silinmesi Hakkında: Silme işlevini “Me 》 personal info 》 Delete Account” bölümünde bulabilirsiniz.

Güvenlik

Kişisel Verilerinizin bütünlüğünü ve güvenliğini korumak için ticari olarak makul fiziksel, idari ve teknik önlemler kullanıyoruz. YUI, kullanıcı ve cihazın veri güvenliğini etkin bir şekilde sağlamak için çeşitli güvenlik stratejileri sunar. Cihaz erişimiyle ilgili olarak, veri izolasyonu, erişim kimlik doğrulaması, yetkilendirme başvurusu için YUI tescilli algoritmaları kullanılır. Veri iletişiminde ise, güvenlik algoritmaları ve iletim şifreleme protokolleri kullanılarak iletişim ve dinamik anahtarlara dayalı ticari düzeyde bilgi şifreleme iletimi desteklenmektedir. Veri işlemede, katı veri filtreleme ve doğrulama ve eksiksiz veri denetimi uygulanır. Veri depolamada, kullanıcıların tüm gizli bilgileri, depolama için güvenli bir şekilde şifrelenecektir. Bizimle olan etkileşiminizin artık güvenli olmadığına inanmak için nedeniniz varsa (örneğin, bizdeki herhangi bir hesabın güvenliğinin ihlal edildiğini düşünüyorsanız), [email protected] adresine e-mail göndererek sorunu bize hemen bildirebilirsiniz.

Veri Saklama

Kişisel Verilerinizi, verileri daha uzun bir süre için saklamamız için özel bir yasal gereklilik olmadığı sürece, işbu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçlar için gerekli olan minimum süre boyunca işleriz. Kişisel Verilerinizin miktarına, niteliğine ve hassasiyetine göre uygun saklama süresini belirleriz ve saklama süresi sona erdikten sonra Kişisel Verilerinizi imha ederiz. Teknik nedenlerden dolayı bunu yapamadığımızda, Kişisel Verilerinizin bu şekilde daha fazla kullanılmasını önlemek için uygun önlemlerin alınmasını sağlayacağız.

Çocukların Mahremiyeti

Küçük çocukların mahremiyetini korumak bizim için özellikle önemlidir. Hizmetler, on üç (13) (veya ülkenizdeki/ikamet bölgenizdeki geçerli kanunlar tarafından sağlanan diğer yaşlar) altındaki kişilere yönelik değildir ve bu kişilerin bize herhangi bir Kişisel Veri vermemelerini rica ederiz. Önce çocuğun ebeveyninden veya yasal vasisinden izin almadıkça, on üç (13) yaşın altındaki hiç kimseden bilerek Kişisel Veri toplamayız. On üç (13) yaşın altındaki herhangi birinden Kişisel Verileri çocuğun ebeveyni veya yasal vasisinden izin almadan topladığımızı fark edersek, bu bilgileri kaldırmak için gerekli tedbirleri alacağız.

İşbu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Bilgi uygulamalarımızdaki değişiklikleri yansıtmak için işbu Gizlilik Politikasını güncelleyebiliriz. Herhangi bir önemli değişiklik yaparsak, değişiklik yürürlüğe girmeden önce sizi e-mail (hesabınızda belirtilen e-mail adresine gönderim yaparak) ile veya mobil uygulamalarda bir bildirim yoluyla bilgilendireceğiz. Gizlilik uygulamalarımızla ilgili en son bilgiler için bu sayfayı düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz.

İletişim

Uygulamalarımız veya işbu Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki bilgilerden bizimle iletişime geçiniz:

YUI

Posta Adresi: ATATURK MAH.8.GUL SK.NO:11-13 IC KAPI NO:1 KUCUKCEKMECE/ISTANBUL TURKEY

E-mail: [email protected]

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Satıldı
 • Nakliye
Click outside to hide the comparison bar
Compare